
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 5 mm |
| Width | 5 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 40 |
| Height | 800 µm |
| Packaging | Reel |
| Thickness | 0.75 mm |
| RoHS | Compliant |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 week ago) |
| Number of Outputs | 2 |
| Min Output Voltage | 250 mV, 500 mV |
| Max Output Voltage | 1.52 V,2.8125 V |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 week ago) |
Stock: 1839
Distributors
pcbx
Unit Price$2.46562
Ext.Price$2.46562
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.46562 | $2.46562 |
| 10 | $1.85862 | $18.58620 |
| 25 | $1.70815 | $42.70375 |
| 50 | $1.62176 | $81.08800 |
| 100 | $1.53973 | $153.97300 |
| 300 | $1.47556 | $442.66800 |
| 500 | $1.41406 | $707.03000 |
| 1000 | $1.37644 | $1376.44000 |
| 3000 | $1.33283 | $3998.49000 |
